Catering

Doskonała Propozycja Cateringu

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to doskonała propozycja dla wszystkich, których interesuje zarówno catering dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, co przekłada się na maksymalne zadowolenie klientów. Wysoka różnorodność posiłków sprawia, że znalezienie czegoś odpowiedniego na daną okoliczność nie będzie stanowić najmniejszego wyzwania. Są one przygotowywane przez doświadczonych, a zarazem wykwalifikowanych kucharzy. Najwyższej klasy składniki to gwarancja wyjątkowego smaku oraz aromatu. Nawet najbardziej wymagające osoby będą zachwycone. 

Swobodna konfiguracja menu

Doskonale rozumiemy, że każdy klient posiada zupełnie inny gust kulinarny. Pomimo tego sporym zainteresowaniem cieszą się gotowe zestawy. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy stawiają na uniwersalne, a zarazem bezpieczne rozwiązania. To również sprawdzony sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość czasu. Umożliwiamy także stworzenie własnego menu, które pod każdym względem będzie dopasowane do posiadanych wymagań. Udostępniamy listę wszystkich dostępnych dań, przekąsek, czy też napoi. Osoby, które mają problem z doborem odpowiedniego wariantu mogą skorzystać z pomocy obsługi. Możliwa jest zarówno osobista konsultacja, jak i drogą telefoniczną/internetową.

Wysokojakościowe wyposażenie

Catering na imprezy zewnętrzne to nie tylko smaczne oraz pełnowartościowe dania. Nie można zapomnieć o niezbędnym wyposażeniu. Bez niego zorganizowanie imprezy plenerowej nie jest możliwe. Zapewniamy zarówno hale namiotowe, jak i stoły oraz krzesła. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem cateringowym. Dbamy nawet o najmniejsze detale. Posiadamy elegancką bielizną stołową oraz zastawę. Mamy pewność, że wydarzenie będzie w pełni zgodne z posiadaną koncepcją. Catering dobra kuchnia to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie godzą się na bylejakość. Dzięki naszym usługom impreza na świeżym powietrzu będzie udana, a jednocześnie niezapomniana. Proponujemy dogodne warunki współpracy, a także uczciwe ceny.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN