POKOJE GOŚCINNE

Wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie

 Zapytaj o pokój 

Miłośników rzeczy niekomercyjnych, chcących spędzić czas w wyjątkowym miejscu serdecznie do nas zapraszamy. Nie jesteśmy zwykłym hotelem, posiadamy jedynie 5 indywidualnie urządzonych pokoi gościnnych i bardzo chętnie przyjmujemy gości w naszych progach. Pokoje dla Was mieszczą się na drugim piętrze pałacu, do których korytarzami prowadzą kamienne oraz drewniane schody.

Pokoje

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to nie tylko zachwycające sale weselne, bankietowe oraz biznesowe. Na specjalną uwagę zasługują pokoje gościnne, które zostały zaprojektowane z troską o najmniejsze detale. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Należy podkreślić, że nie są to monotonne wnętrza katalogowe, które spotykane są w niemal każdym obiekcie. Dostępnych jest pięć różnorodnych pomieszczeń, które posiadają własną duszę. Panuje w nich magiczna atmosfera, dzięki czemu czas tutaj spędzony z pewnością na długo pozostanie w pamięci.

Gustowne wyposażenie

Wszystkie pokoje hotelowe zostały gustownie wyposażone. Klasyczne meble to prawdziwe perełki, które zostały kunsztownie wykończone. Nie można również zapomnieć o starannie dopasowanych dodatkach. Żaden element nie znajduje się tutaj przypadkowo. Należy zaznaczyć, że w naszym obiekcie panuje kameralna, a zarazem swobodne atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, aby goście czuli się zupełnie tak, jak u siebie w domu. To świetna propozycja dla osób oczekujących ciszy, spokoju oraz komfortu. Trzeba wspomnieć o przepięknym otoczeniu. Widoki roztaczające się z okien zapierają dech w piersiach. Krajobrazy są równie urokliwe przez cały rok. Nie ważne, czy jest środek upalnego lata, czy srogie zimy. Dokonanie rezerwacji jest bardzo proste, a zarazem szybkie. Zapewniamy minimum formalności.

Bajkowe wnętrza

Proponowane przez nas apartamenty hotelowe to iście bajkowe wnętrza, które przypadły do gustu nie tylko polskim, ale również zagranicznym gościom. Trzeba wspomnieć, że nasz obiekt chętnie wybierany jest przez osoby z różnych zakątków świata m.in. Indii, USA, Niemiec, Chin, Kanady, RPA. Obsługa jest w pełni wykwalifikowana, a jednocześnie doświadczona. Możliwa jest bezproblemowa komunikacja w języku niemieckim oraz angielskim. Pokoje różnią się motywem przewodnim, jakim jest kolor (pomarańczowy, czerwony, seledynowy, zielony, biały). Zdjęcia nie oddają w pełni klimatu, jaki w nich panuje. Warto przekonać się o tym osobiście! 

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN