Imprezy okolicznościowe

Na Państwa życzenie i według Państwa wyobrażeń zorganizujemy niezapomniane przyjęcie okolicznościowe. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno duże przyjęcie na jednej z naszych przypałacowych sal, jak i spotkanie w małej kameralnej sali w samym pałacu.

Chętnie zorganizujemy dla Państwa:

  • komunie / chrzciny
  • spotkanie rodzinne
  • uroczysty obiad
  • uroczystą kolację
  • piknik w terenie

Gdzie urządzić imprezę okolicznościową

Chrzciny i komunie, a także inne tego typu imprezy okolicznościowe, są dość trudne do zorganizowania. Oczywiście, jeśli mówimy o organizacji samodzielnej, bo są firmy, które się tym trudnią. Możemy tutaj w tym przypadku liczyć na pełne zaangażowanie i sprawne podejście do tematu. Spotkania rodzinne typu komunia, czy chrzciny będą dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. Najlepiej jednak wybrać nie tylko miejsce, które ma dobre opinie w tym celu, ale także z doskonałą lokalizacją. Każda impreza w tym przypadku będzie rzeczywiście dokładnie taka, jak tego chcemy.

Imprezy okolicznościowe w Pałacu Warmątowice

Pałac Warmątowice to nie tylko doskonały klimat, ale także niepowtarzalny wystrój. Można tutaj liczyć na o wiele bardziej korzystną organizację, bo ekipa ma w tym doświadczenie. Spotkania rodzinne będą tutaj wspominane przez długie lata. Każdy bowiem ma możliwość nie tylko skorzystania z wiedzy ekipy organizującej imprezę, ale także przedstawienia swoich sugestii.

Uroczysta kolacja w pałacu

Pałac to doskonałe miejsce na zorganizowanie uroczystej kolacji. Jeśli tego dnia z jakichś powodów zależy nam na niezapomnianym nastroju, to tu rzeczywiście możemy go osiągnąć. Świetnej jakości kuchnia pozwoli nie tylko zachować doskonałe wspomnienia, ale także wzmocni nastrój. Na długo zapamiętamy dzień kolacji w pożądanym towarzystwie.

Spotkania grupowe

W pałacu możemy zorganizować wiele spotkać grupowych i konferencji biznesowych. Będzie to nie tylko miło spędzony czas, ale także każdy pracownik poczuje się doceniony. Atmosfera w pałacu jest bowiem niezwykła i odprężająca. Możemy liczyć na bliskie towarzystwo terenów zielonych, a także pomoc zgranej ekipy przy organizacji. Jest to rzeczywiście cenny, szczególnie kiedy chcemy zorganizować przyjęcie dla dużej grupy ludzi. Wielkość pałacu bowiem na to pozwala i każdemu z gości będzie bardzo wygodnie. Jest to miejsce z pewnością godne polecenia i zapamiętania, bo swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza budynkowi zabytkowemu, doskonale odrestaurowanemu.

 

Zapytaj o wycenę

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN