Wesela

Doskonałe miejsce na Wesele

Położony w Warmątowicach zespół parkowo-pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego wesela. Renesansowy pałac dodaje niezapomnianych wrażeń podczas uroczystości weselnej w jednej z odrestaurowanych sal przypałacowych mieszczących do 200 osób.Wiekowe drzewa, romantyczne alejki, fosa dookoła pałacu oraz przepiękna przypałacowa altana tworzą doskonałą scenerię do fotografii ślubnych.

Wesela w wyjątkowym Pałacu

Wesele w luksusowym pałacu to marzenie wielu osób. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie elegancję oraz magiczną atmosferę. Faktem jest, że Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie jest jedyny w swoim rodzaju. Nasz obiekt wybierany jest nawet przez najbardziej wymagających. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną bajkowego przyjęcia. Zajmujemy się organizacją zarówno kameralnych ceremonii, jak i dużych uroczystości. Gwarantujemy fachowe wsparcie, korzystne warunki umowy, a także atrakcyjne ceny. Nie potrafisz podjąć ostatecznej decyzji? Umów się na bezpłatną konsultację oraz oględziny lokalu!

Mistrzowska organizacja Wesela

Każda sala weselna została odrestaurowana z dbałością o najmniejsze detale. Wnętrza robią wrażenia już na pierwszy rzut oka. Warto wspomnieć, że fantastycznie wychodzą one na zdjęciach, co z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy korzystają z usług fotografa lub kamerzysty. Nasza wyspecjalizowana obsługa zapewnia organizację od A do Z. Wszystko po to, aby wydarzenie zostało dopięte na ostatni guzik. Najważniejsze są dla nas potrzeby oraz wizje klientów. Niemal każda Młoda Para jest zupełnie inna. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać oczekiwania przyszłych Nowożeńców. Nie bez powodu zdobiliśmy liczne pozytywne komentarze gości. Ręczymy, że standard świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie.

Królewskie zaślubiny na terenie Pałacu Warmątowice

Zaślubiny na terenie pałacu wydają się być znakomitą propozycją dla tych, którzy mają dość sztampowych rozwiązań. Na uwagę zasługuje fakt, że możliwy jest zarówno przyjazd urzędnika stanu cywilnego, jak i księdza. Ponadto przyjęcie weselne również może odbywać się na świeżym powietrzu. Przepiękne otoczenie sprawia, że impreza będzie niezapomniana. Warto podkreślić, że dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Wesele w plenerze to hit ostatnich lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Oczywiście w przypadku niepogody proponujemy równie ciekawą alternatywę, a więc nie trzeba obawiać się, że jeden z najważniejszych dni w życiu zostanie zniszczony.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN