OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 Zapytaj o ofertę 

Wyjątkowe miejsce na niezapomniane spotkania i uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z chęcią udzielimy niezbędnego wsparcia, a także pomożemy w organizacji wydarzenia lub uroczystości. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie było perfekcyjne pod każdym względem. Oczywiście najważniejsze są dla nas potrzeby oraz oczekiwania klientów. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą. Ustalenie korzystnych warunków współpracy nie będzie dla Ciebie przyjemnością.

Czego szukasz?

Poszukujesz miejsca przepełnionego elegancją, gdzie panuje magiczny klimat? Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie wydaje się być znakomitym wyborem. Nasz luksusowy obiekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Został on odrestaurowany z troską o najmniejsze detale. Docenią to ci, którzy lubią otaczać się pięknem. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z chęcią udzielimy niezbędnego wsparcia, a także pomożemy w organizacji wydarzenia lub uroczystości.

 Atrakcyjne warunki cenowe

W naszej ofercie znajdują się także imprezy dla firm i catering. Dostarczane przez nas posiłki wykonywane są z najwyższej klasy składników, co przekłada się na nieprzeciętny smak i aromat. Warto podkreślić, że proponowane przez nas ceny znajdują się na niezwykle korzystnym poziomie. Nie ma znaczenia, czy jest to szkolenie lub konferencja na kilkaset osób, czy impreza plenerowa w gronie kilku osób. Spotkania biznesowe odbywają się w specjalnie przystosowanych do tego salach. Posiadamy niezbędne wyposażenie, które umożliwia profesjonalne przeprowadzenie wydarzenia. Po poznaniu wymagań klienta możemy zaproponować najlepsze warianty.

Niezapomniane przyjęcie

W naszym pałacu znajduje się kilka sal o różnej wielkości. Organizacja wesel nie stanowi dla nasz żadnego wyzwania. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie było perfekcyjne pod każdym względem. Oczywiście najważniejsze są dla nas potrzeby oraz oczekiwania klientów. Spełniamy skryte marzenia Młodych Par, tak aby uroczystość była zgodna z posiadaną wizją. Nasza obsługa posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Umożliwiamy organizację zarówno kameralnego bankietu, jak i dużej imprezy. Oczywiście w naszym obiekcie może mieć miejsce nie tylko wesele! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaślubiny miały miejsce na terenie pałacu. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy stawiają na oryginalność.

Elastyczne warunki współpracy

Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu w naszym obiekcie można zorganizować szereg imprez oraz spotkań okolicznościowych. Mowa tutaj o m.in. Komunii Świętej, Chrzcinach, przyjęciach z okazji rocznicy ślubu, rodzinnych obiadach, zaręczynowych kolacjach, piknikach. Pragniesz spędzić wyjątkowy czas w klimatycznym miejscu? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą. Ustalenie korzystnych warunków współpracy nie trwa długo. Nie trzeba obawiać się nadmiaru formalności, czy też haczyków w umowie. Wyróżnia nas rzetelność, terminowość oraz uczciwość. Potwierdzają to pozytywne opinie wystawione przez zadowolonych klientów.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN