Oferta dla biznesu

Dla firm

Pałac Warmątowice posiada w ofercie trzy sale bankietowe i konferencyjne, które zachowały klimatyczny charakter pałacu i dają możliwość zorganizowania kameralnego spotkania jak i większej konferencji.

Dodatkowo teren o powierzchni 4ha otaczający pałac pozwala nam na organizację imprez plenerowych oraz pikników.

W zależności od potrzeb przygotujemy:

  • Imprezy integracyjne
  • Imprezy plenerowe
  • Konferencje
  • Lunch biznesowy

Gustowne rozwiązanie dla biznesu

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to wyśmienita opcja dla tych, którzy stawiają na miejsce eleganckie oraz gustownie zaaranżowane. Jedno jest pewne – zorganizowane wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju. Wybierając luksusowy obiekt może mieć pewność, że pozytywnie wpłynie to na renomę marki. Zajmujemy się kompleksową organizacją, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Docenią to w szczególności klienci biznesowi, którzy wybierają terminowość, profesjonalizm, a także korzystne warunki umowy. Pozytywne opinie na temat obiektu oraz obsługi stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiego standardu świadczonych usług.

Wyjątkowy klimat Pałacu

Konferencje dla firm organizowane w naszym pałacu to gwarancja wyjątkowego klimatu. Przekłada się to na doskonałe samopoczucie uczestników wydarzenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku firm, które chcą zrobić wrażenie na potencjalnych kontrahentach, czy też współpracownikach. W obiekcie znajduje się kilka odrestaurowanych sal biznesowych. Są one w pełni przystosowane do tego, aby przeprowadzić szkolenie, konferencję, spotkanie integracyjne, czy też bankiet. Wszystko zależy od posiadanej wizji oraz oczekiwań. Warto podkreślić, że nasz obiekt jest niezwykle urokliwy, a zarazem ekskluzywny. Robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Ponadto umożliwiamy rezerwację pokoi hotelowych, co jest świetną opcją np. w przypadku osób z innej miejscowości lub państwa.

Imprezy plenerowe imprez integracyjnych

Imprezy dla firm w plenerze cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Oczywiście zapewniamy alternatywę w przypadku niesprzyjających czynników pogodowych. Nie trzeba więc obawiać się, że wydarzenie nie będzie mogło się odbyć. Może ono mieć luźną formę pikniku lub oficjalnego spotkania. Proponujemy również lunche biznesowe. Warto zaznaczyć, że nasz catering to zróżnicowane dania oraz napoje. Każdy klient może swobodnie stworzyć odpowiednie menu. Jedzenie wykonywane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników z najwyższej półki. Wszystko po to, aby osiągnąć wyjątkowy smak oraz zapach.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN