POKÓJ BIAŁY

POKÓJ BIAŁY

Połączenie nowoczesności z tradycyjnymi elementami

 

FORMULARZ REZERWACJI

W tym wyjątkowym pokoju została połączona nowoczesność z tradycyjnymi elementami, przeszklona łazienka w pokoju często zachęca Pary do spędzenia nocy właśnie w tym pokoju.
Podwójne wygodne łóżko, mała kanapa oraz widok z okna na przed pałacowy teren uprzyjemnią pobyt w tym pokoju. Widok z okna to fosa otaczająca pałac i las, wyjątkowa cisza i spokój to wielka zaleta tego miejsca.

Pokój biały

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to prawdziwy strzał w dziesiątką dla tych, którzy stawiają na spokój, magiczną atmosferę, a także eleganckie wnętrza. Nasze pokoje gościnne zostały starannie zaaranżowane, dzięki czemu zdobyły przychylność osób z różnych zakątków świata. Warto zaznaczyć, że w obiekcie panuje kameralna atmosfera. Docenią to w szczególności ci, którzy nie lubią tłumów i cenią sobie dyskrecję. Pokój biały to wnętrze tradycyjne, które utrzymane jest w antycznym, a jednocześnie minimalistycznym stylu. Nie ma tutaj mowy o przepychu. Spełni to oczekiwania gości, którzy preferują jasne, rozświetlone oraz klimatyczne pomieszczenia.

Ponadczasowa prostota

Biały apartament w pałacu dedykowany jest gościom, którzy uwielbiają prostotę w luksusowym wydaniu. Prezentowane pomieszczenie jest jedyne w swoim rodzaju. Należy dodać, że wszystkie elementy zostały starannie dobrane. Wszystko po to, aby stworzyć spójny wystój, który będzie zachwycał już na pierwszy rzut oka. Niesztampowe dekoracje stanowią przysłowiową kropkę nad i. Wygodne łóżko to gwarancja maksymalnej regeneracji podczas snu. Rano można obudzić się wypoczętym, zadowolonym oraz przepełnionym energią do działania. N

Łatwe dokonanie rezerwacji

Pokój biały w pałacu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dokonanie rezerwacji jest niezwykle proste, a jednocześnie szybkie. Zachęcamy do skorzystania z formularza internetowego. Umożliwiamy również kontakt telefoniczny. Należy wspomnieć, że nasza obsługa biegle komunikuje się w języku angielskim oraz niemieckim. Ustalenie warunków pobytu nie będzie więc stanowić najmniejszego wyzwania. Nasze pokoje są chętnie wybierane również ze względu na zachwycające otoczenie. Wokół pałacu znajduje się fosa, dziedziniec, czy też staw. Na specjalną uwagę zasługuje również zielony lat, który znajduje się w bardzo bliskiej odległości. Zadowoli to tych, którzy pragną wypatrzyć dziką zwierzynę, czy też udać się na długi spacer.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN