POKÓJ CZERWONY

POKÓJ CZERWONY

Rano obudzą Ciebie promienie słońca próbujące przebić się do pokoju…

 

FORMULARZ REZERWACJI

Pokój czerwony jak wskazuje sama nazwa ma ściany pokryte tapetą w odcieniu czerwieni i różu, nadając wyjątkowy klimat pokoju. Wyposażony jest w dwa pojedyncze antyczne łóżka, stolik z krzesłami oraz łazienkę z prysznicem.
Rano obudzą Ciebie promienie słońca próbujące przebić się do pokoju przez duże okna skierowane na wschodnią stronę pałacu, sam zdecydujesz czy wolisz skorzystać z zasłon i spać dłużej czy udasz się na poranne pyszne śniadanie serwowane w salonie na parterze.

Pokój czerwony

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to gwarancja kameralnej atmosfery, a także najwyższego poziomu komfortu. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą uniknąć hałasu oraz zgiełku. Każdy gość może liczyć na maksimum prywatności. Jesteśmy przekonani, że w naszym obiekcie można poczuć się zupełnie tak, jak w domu. Odwiedzają nas nie tylko goście z Polski, ale również z odległych zakątków świata. Pokój czerwony wybierany jest głównie przez tych, którzy preferują luksusowy wystrój. Trzeba podkreślić, że wnętrze zostało zaaranżowane z troską o najdrobniejsze szczegóły. Na specjalna uwagę zasługuje unikatowa, a jednocześnie przyciągająca spojrzenia tapeta. To oryginalna ozdoba ściany.

Komfortowe wyposażenie

Pokój czerwony w pałacu posiada komfortowe wyposażenie, dzięki czemu pobyt z pewnością będzie udany. Można znaleźć tutaj wszystko, co jest niezbędne zarówno do krótkiego, jak i dłuższego pobytu. Wszystkie proponowane przez nas pokoje gościnne są jedyne w swoim rodzaju. Sporym atutem jest fakt, że wnętrza są różnorodne, a więc znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Nowoczesna łazienka jest przestronna, jasna, a także czysta. Sprawia to, że kąpiele będą prawdziwą przyjemnością. Ponadto panują tutaj dogodne warunki do tego, aby stworzyć makijaż lub zadbać o fryzurę.

Sala śniadaniowa

Czerwony apartament w pałacu zaintryguje tych, którzy cenią sobie klasyczny wystój. Gustowne dodatki w połączeniu z antycznymi meblami prezentują się niezwykle oryginalnie. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z oferty śniadaniowej. Wystarczy jedynie zejść do salonu, gdzie znajduje się szwedzki stół. Każdy może nałożyć na talerz to, co lubi najbardziej. Zapewniamy prawdziwe specjały, które wykonywane są z najwyższej jakości składników. W wolnym czasie można udać się na dziedziniec. Wokół pałacu znajduje się również fosa oraz urokliwy staw. Nieopodal zlokalizowany jest gęsty, zielony las, który zachęca do pieszych wędrówek. Tutaj nie można się nudzić!

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN