POKÓJ POMARAŃCZOWY

POKÓJ POMARAŃCZOWY

Słoneczny pokój z którego okien można podziwiać przypałacowy staw z wodą źródlaną

 

FORMULARZ REZERWACJI

Mieszczący się od strony południowej, słoneczny pokój z którego okien można podziwiać przypałacowy staw z wodą źródlaną. Zabytkowe 3 łóżka w przestronnym pokoju pozwolą na wygodny wypoczynek. Apartament z osobną łazienką oraz toaletą i małym aneksem kuchennym, który cieszy się popularnością u osób które cenią sobie dyskrecję i może chcą zostać na dłużej niż tylko jedną lub dwie noce.

Pokój pomarańczowy

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie chętnie ugości nie tylko polskich, ale również zagranicznych gości. Trzeba wiedzieć, że w przeszłości nasz obiekt był odwiedzany przez osoby z Niemiec, RPA, Chin, Kanady, a także innych odległych zakątków świata. Proponowane pokoje gościnne wywarły niezapomniane wrażenie. Najlepszym dowodem jest szerokie grono powracających gości, którzy posiadają swoje ulubione wnętrza. Pokój pomarańczowy posiada zjawiskową tapetę w klasycznym stylu. Jest on przestronny, rozświetlony, a także napawający pozytywną energią. Magiczny klimat sprawia, że nawet ci, którzy zwracają uwagę na detale będą maksymalnie usatysfakcjonowani.

Starannie zaaranżowane wnętrze

Prezentowany apartament w pałacu posiada własny aneks kuchenny, dzięki czemu samodzielne przygotowywanie sobie posiłków nie będzie żadnym wyzwaniem. Jest on często wybierany przez rodziny z dziećmi, ale nie tylko. Jedno jest pewne – komfort użytkowania wnętrza znajduje się na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie gości. Pokój został zaaranżowany w luksusowym stylu. Antyczne meble zostały wykończone z najwyższą precyzją, a więc nie ma tutaj mowy nawet o najmniejszych niedociągnięciach. Na uwagę zasługują również niesztampowe dodatki. W dużej mierze to właśnie dzięki nim wnętrze posiada własny charakter. Łazienka z nowoczesnym wyposażeniem zachęca do gorących kąpieli. Trzeba także wspomnieć o zachwycającym otoczeniu obiektu.

Profesjonalna obsługa

Obsługa naszego pałacu posiada doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Goście zagraniczni mogą komunikować się w języku niemieckim oraz angielskim. Zadowolenie gości zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy poczuł się tutaj, jak w domu. Szanujemy prywatność klientów, a także gwarantujemy pełną dyskrecję. Każdego dnia serwujemy przepyszne, a zarazem pełnowartościowe śniadania. Są one podawane w specjalnie przygotowanej sali śniadaniowej. Forma stołu szwedzkiego sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dokonanie rezerwacji przebiega w sposób intuicyjny i szybki.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN