POKÓJ SELEDYNOWY

POKÓJ SELEDYNOWY

Zachowany styl eklektyczny pozwoli poczuć się jak za dawnych czasów

FORMULARZ REZERWACJI

Pokój dwuosobowy z łazienką, z zachowanym stylem eklektycznym pozwolą poczuć się jak za dawnych czasów. Widok z dwóch dużych okien wychodzi na przypałacowy park, gdzie w porannych godzinach można zobaczyć daniele przychodzące na karmienie, patrząc w dół zobaczysz fosę otaczającą pałac i może nawet grzbiety karpi wygrzewających się w słońcu.

Pokój seledynowy

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie to również luksusowe, a zarazem kameralne i klimatyczne pokoje gościnne. Jest o prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują wyjątkowego obiektu noclegowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do polskich, jak i zagranicznych gości. Możliwość komunikacji w języku angielskim oraz niemieckim sprawia, że dokonanie rezerwacji nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Proces ten może zostać zrealizowany zarówno drogą internetową, jak i telefoniczną, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Pokój seledynowy w pałacu wydaje się być świetną propozycja dla tych, którzy cenią sobie wytworne wystroje.

Wnętrze z duszą

Jeśli cenisz sobie wnętrza posiadające unikatowy charakter, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Seledynowy apartament w pałacu intryguje już na pierwszy rzut oka. Wzrok przyciąga wytworna tapeta w intensywnym kolorze. Na specjalną uwagę zasługują również barokowe meble, które zostały wykończone z troską o detale. Sprawiają one wrażenie ciężkich, a zarazem ekskluzywnych. Różnorodne ozdoby stanowią prawdziwą wisienkę na torcie. Warto dodać, że omawiany pokój jest dość przestronny, a więc genialnie sprawdzi się podczas rodzinnego pobytu.

Pyszne śniadanie

Nasi goście mogą również liczyć na pyszne śniadania, które wykonywane są ze świeżych oraz starannie wyselekcjonowanych składników. Są one serwowane w sali śniadaniowej. Posiadają formę szwedzkiego stołu, więc każdy może skosztować tego, na co ma ochotę. Ważne jest to, aby najeść się do syta i dostarczyć organizmowi energii na cały dzień. Priorytetem jest dla nas zadowolenie gości. Wokół pałacu znajdują się rozległe tereny zielone, gdzie można przyjemnie spędzić wolny czas. Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się urokliwy las, który wydaje się być fantastycznym miejscem na długie spacery. Nie można zapomnieć o pięknym dziedzińcu, czy też fosie otaczającej obiekt. To również znakomite warunki na sesję zdjęciową. Pałac równie efektownie prezentuje się przez cały rok.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN