POKÓJ ZIELONY

POKÓJ ZIELONY

Zabytkowe łóżko z baldachimem pozwoli na odpowiedni wypoczynek w pałacowych progach

FORMULARZ REZERWACJI

Klimatyczny pokój, który zapewni niezapomniane wrażenia. Przytulne wnętrze ozdobione jest antyczną tapetą, która dodaje mu wyjątkowego klimatu. Duże okna pokoju wychodzą na piękny zabytkowy park, gdzie można zobaczyć pałacowe daniele. Do Waszej dyspozycji  przygotowaliśmy zabytkowe łóżko z baldachimem, które zapewni komfortowy wypoczynek w pałacowych progach. Pokój posiada również dodatkowe łóżko, idealne dla osób podróżujących z dzieckiem. Zapraszamy do rezerwacji

Pokój zielony

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie wybierany jest przez tych, którzy cenią sobie luksusowe wnętrza oraz kameralną atmosferę. Jeśli lubisz spokój i ciszę, to nasz obiekt z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pokój zielony został zaprojektowany z troską o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu jest on jedyny w swoim rodzaju. Zielona tapeta w przepiękny wzór stała się inspiracją dla nazwy. W pomieszczeniu panuje magiczny klimat, który ciężko jest opisać za pomocą słów. Szerokie grono powracających gości stanowi najlepsze potwierdzenie, że standard pokoju znajduje się na najwyższym poziomie.

Oryginalne meble

Cenisz sobie wnętrza z duszą, których nie można podrobić? Znajdują się tutaj oryginalne meble i dodatki w klasycznym stylu. Pałac apartament Zielony z pewnością przypadnie Ci do gustu. Trzeba wspomnieć, że został on doceniony nawet przez zagranicznych gości, którzy przybyli z m.in. Kanady, Chin, RPA, Niemiec, a także wielu innych zakątków świata. Należy dodać, że nasza obsługa jest w pełni wykwalifikowana. Ponadto posiada ona wieloletnią praktykę, dzięki czemu każda osoba może liczyć na kompleksowe wsparcie oraz pomoc w rozwiązaniu zaistniałych trudności. Istnieje możliwość płynnej komunikacji w języku niemieckim oraz angielskim. Dokonanie rejestracji trwa zaledwie krótką chwilę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz internetowego.

Wysoki komfort użytkowania

Hotel pokoje z bogatym wyposażeniem stanowią gwarancję najwyższego komfortu użytkowania. Znajduje się tutaj wszystko, co jest niezbędne do tego, aby pobyt był w pełni udany. Nie można również zapomnieć o bajkowym otoczeniu pałacu. Przylega do niego zielony las, do którego warto jest udać się na długi spacer. Bliskość natury zadowoli tych, którzy doceniają jej urok oraz piękno. Zjawiskowy dziedziniec wydaje się być idealnym miejscem na to, aby zrelaksować się i miło spędzić wolny czas. Obiekt otacza fosa w której pływają ogromne karpie, które chętnie wynurzają się aby zjeść kawałek chleba,  gdzie chętnie przesiadują dzikie kaczki. Przy odrobinie szczęścia można zaobserwować wizytę saren oraz jeleni.

© 2016 Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz język: PL DE EN